Balkan Satellite forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Balkan Satellite forum

`Download-Upload zona diskusije o satelitskoj tv


    Pjanić: Bayern je bio dobar koliko smo mi bili loši

    zeljko211
    zeljko211
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 283
    Thanks : 887
    Thanks : 5
    Datum upisa : 11.04.2010
    Godina : 72
    Lokacija : Slavonija

    Pjanić: Bayern je bio dobar koliko smo mi bili loši Empty Pjanić: Bayern je bio dobar koliko smo mi bili loši

    Postaj by zeljko211 pet tra 23, 2010 7:42 am

    Pjanić: Bayern je bio dobar koliko smo mi bili loši
    Pjanić: Bayern je bio dobar koliko smo mi bili loši Robbenpjanicbayernlyon_afp

    LYONOV Miralem Pjanić kritički se osvrnuo na prvu polufinalnu utakmicu Lige prvaka između njegova kluba i Bayerna.

    Lyon je poražen u Münchenu golom Arjena Robbena iz 69. minute, a Pjanić smatra da on i njegovi suigrači nisu utakmicu odigrali na razini na kojoj se to od njih očekivalo.

    "Teško je ovako izgubiti. Loše smo igrali, ali sad ćemo nastojati pobijediti u uzvratu i plasirati se u finale. Bayern je bio dobar, ali samo onoliko koliko je Lyon bio loš. Putovanje je također bilo teško", rekao je Pjanić.

    "Sada moramo odigrati dobru utakmicu na Gerlandu. Nadamo se da će nas navijači nositi u Lyonu. Imamo šest dana da se pripremimo za utakmicu", dodao je mladi veznjak.

    Lyonova je prednost što za vikend ne igraju prvenstvenu utakmicu s Monacom, kako je prvotno bilo predviđeno, jer je Francuski nogometni savez pomaknuo taj dvoboj i omogućio im tako više mogućnosti za odmor uoči uzvrata i samim time im dao veće šanse za prolazak u finale.
    index.hr

      Sada je: sub tra 27, 2024 12:39 am.